Plēves un trauciņi

Termoformēšanas līniju plēves

Termoformēšanas plēves ir paredzētas visa veida termoformēšanas iekārtām. Termoformēšanas plēvēm ir plašs biezuma klāsts līdz 350mic. Termoformēšanas plēves ir pieejamas dažādās krāsās (balta, caurspīdīga, melna, dzeltena, orandža u.c.) Termoformēšanas plēves izmanto ļoti plašam produktu iepakošanas klāstam – cīsiņi, sardeles, nageti, kotletes, šašliks, siers, biezpiens, svaigas gaļas produkti, sagriezta produkcija u.c.

Laminētās pleves

Flow-pack

Plēves ar augstām barjera īpašībām, PP plēves, lamināti, kurus izmanto uz flow pack iekārtām (horizontālām un vertikālām) flow pack iepakojumu veidošanai. Materiāli pieejami dažādās struktūrās , tai skaitā bio orientētie materiāli tādi kā BOPP; BOPET; BOPA u.c. Flow Pack iepakojumus izmanto pusžāvēto, žāvēto desu, vārīto desu iepakošanai, cigārdesiņām, vītināto desu iepakošanai, kaltētām zivīm, uzkodām, piena produktiem u.c.

PP trauku aizkausēšanai

Laminēšanas plēves, jeb lamināti ir paredzēti PP (polipropilēnu) trauciņu un termoformēšanas plēves aizkausēšanai. Laminēšanas plēvēm piemīt augstas un vidējās barjerīpašības, ir paredzēti pakot vakuumā vai gāzes vidē. Kā arī ir pieejami papildus materiāla pārklājumi Anti Fog, kas novērš iepakojuma iekšējo norasošanu.

 

Augšējās plēves termoformēšanas līnijām

Laminēšanas plēves, jeb lamināti ir paredzēti termoformēšanas līniju plēvju aizkausēšanai. Laminēšanas plēvēm piemīt augstas un vidējās barjerīpašības, ir paredzēti pakot vakuumā vai gāzes vidē. Kā arī ir pieejami papildus materiāla pārklājumi Anti Fog, kas novērš iepakojuma iekšējo norasošanu.

Trauki

Trauki pieejami dažādās struktūrās PP (polipropilēns); PP/PE ; PET(Polietilēns); PET/PE; PVC (polivenilhlorīds); PVC/PE; PP/PET/PE u.c. Trauki ir pieejami ar vāciņiem vai laminēšanas plēvēm. Visi trauki pieejami dažādos izmēros, tilpumos un formās. Tie ir paredzēti gan kā industriālo produktu iepakošanai(gaļas produkti, piena produkti, zivs produkti), gan dažādu kulināro ēdienu iepakošanai, kā arī svaigo dārzeņu produktu iepakošanai.

Trauciņi

Plēves

Vēsturiskie dati

 • 1
  2000. gads

  uzņēmuma dibināšana , darbības uzsākšana.

 • 3
  2006. gads

  Pirmo drukas iekārtu iegāde un ražotnes atvēršana Rīgā

 • 4
  2018. gads

  Ražošanas iekārtu modernizācija un iespēju paplašināšana, jaunas ražošanas ēkas iegāde un pielāgošana

 • 4
  2020. gads

  Jaunu eksporta tirgu - Izraēlas, Vācijas, Somijas, Austrālijas u.c apgūšanas uzsākšana

 • 4
  2022. gads

  Ražošanas paplašināšanās - jauna drukas iekārtas un termosarukuma un vakuumamaisu ražošanas iekārtu iegāde

 • 4
  2022. gads

  Sagatavošanās BRCGS Packaging Materials sertifikācijas uzsākšana

Mūsu partneri

Zvani:
+371 67381912
Ilzenes iela 26, Rīga,
LV-1005, Latvija